GEOCACHINGPLUS - 2014/2023

A może pieczątkę ?

Jak zapewne wiecie aby zaliczyć znalezienie geocache’a trzeba wpisać się do do specjalnej książeczki odwiedzin tzw. „Logbook’a”. Logbook, to rzecz absolutnie obowiązkowa, najważniejszy element wyposażenia kesza. Osoba, która go znajduje, na kawałku papieru zostawia swój autograf lub odcisk pieczątki, jednocześnie wpisując datę odnalezienia skrytki. Drugi wpis zostawia się w internetowym serwisie. Dlatego wybierając się na keszowanie zawsze powinniśmy mieć coś do pisania lub mieć swoją własną pieczątkę. Pokaże wam jak za 0,99 centów kupić samodzielnie zaprojektowaną prostą pieczątkę która normalnie kosztuje 7,99 $. W tym celu udajemy się na stronę sklepu internetowego cowcow.com i zakładamy konto klikając „Register”. (Uwaga link aktywacyjny z cowcow może zostać wrzucony do spamu). Po utworzeniu konta klikamy na adres http://www.cowcow.com/custom/namestamp

pieczatka1

pieczatka2

 

Na następnej stronie zaprojektujemy swoją pieczątkę. Tworzymy tekst, wybieramy rodzaj czcionki, możemy również dodać swój własny rysunek. Kiedy zakończymy edycję naszego projektu klikamy na przycisk „Add To Card”.

pieczatka3

Zostaniemy przeniesieni na stronę pokazującą nasze zamówienie. Następnie klikamy na „Proceed To Checkout”.

pieczatka4

Wypełniamy nasze dane potrzebne do wysyłki, i po prawej stronie w miejscu „Coupon/Gift Certificate Code” wpisujemy specjalny kod rabatowy który obniży nam cenę pieczątki – Z099NAMESR37Q – i klikamy „Apply”

pieczatka5

pieczatka6

Na końcu klikamy na przycisk „Continue”. Zostaniemy przeniesieni na stronę podsumowującą zamówienie. Sprawdzamy czy wszystko się zgadza, jeżeli tak to przechodzimy do płatności klikając na przycisk „Submit My Order”.

pieczatka7

Zapłacić możemy za pomocą karty płatniczej lub konta „PayPal”. Teraz pozostaje już czekać na przesyłkę. My naszą pieczątkę otrzymaliśmy po około 3 tygodniach od zamówienia i nie możemy się doczekać kiedy jej użyjemy. Pozdrawiamy KWKS TEAM

pieczątka geocachingowa