GEOCACHINGPLUS - 2014/2023

O Nas

napislogoJakiś czas temu założyłem tego bloga aby podzielić się wrażeniami oraz zdjęciami z różnych ciekawych miejsc w Polsce jak i na świecie. Dzisiaj samo przeznaczenie tej strony pozostaje bez zmian, dochodzi tylko jeden element, który zmienia nieco formę prezentowanych tutaj opisów i zdjęć. Tym elementem jest „GEOCACHING”. Czym jest „geocaching”, możecie sobie przeczytać w dziale opisującym ten wspaniały pomysł na przygodę. Starsze wpisy oczywiście zostaną, ponieważ kilka opisanych miejsc jest również wartych odwiedzenia. Przygodę z „geocachingiem” zaczęliśmy w kwietniu 2014, poprzez przypadkowe znalezienie skrzynki i tak to się wszystko zaczęło. Teraz gdy mamy trochę wolnego czasu zamiast siedzieć cały dzień przed komputerem czy telewizorem, wpisujemy koordynaty i ruszamy w trasę. W skład naszego rodzinnego zespołu wchodzi Żona Karolina, Córka Wiktoria, Syn Krystian i ja Szef rodziny Sebastian czyli po prostu KWKS TEAM :-)

kwksteam

Jeżeli chodzi o samą fotografię to jestem totalnym amatorem, więc pozwalam sobie jeszcze, na małe łamanie granic oraz reguł tworzenia fotografii. Robię zdjęcia bo lubię, fotografuję to, co mi się akurat podoba i tu nie ma żadnych wyjątków, może to być krajobraz, architektura czy zdjęcie portretowe. Do obróbki swoich zdjęć używam techniki HDR. Aparat z którym pracuję to amatorska lustrzanka Nikon D3000.

Fotobloga traktuję jako swoistą pamiątkę z przeżytych chwil, miejsc w których byłem razem z moją rodziną, oraz rzeczy które były dla mnie, warte zapamiętania.

logokolor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *